דצמ 222011
 

"אני מתרגשת לקראת האירוע , למרות שכבר חגגתי בת מצווה במועדון לכל החברים שלי, אני מאד מעריכה את מה שעושים עבורנו, זה יפה בעיני". כך אמרה אתמול דור קאופמן (12) שתחגוג הערב בטקס בר ובת מצווה משותף שיתקיים הערב ל-80 ילדים נפגעי פעולות איבה.

קאופמן איבדה בשנת 2003 את אביה ליאור ז"ל, שנהרג בפיגוע ירי לעבר הג'יפ בו נסע במדבר יהודה. אמה של דור, לילך קאופמן: "היא אכן מתרגשת אבל אני לא חושבת שהיא מבינה את גודל האירוע והמעמד, היא גדלה בלי אבא, אז היא לא מכירה משהו אחר. עבורי, הדבר הכי חשוב זה שהיא תגדל ילדה בריאה ונורמלית כמו כולם.

לשאלה האם אירועים מסוג זה מחזירים אותה אישית לטראומה, השיבה לילך בשלילה והוסיפה "אני הולכת עם זה לכל אורך הדרך. מבחינה אישית, קשה להיות עם כל האנשים, כי אז אני מתחילה לכאוב ולרחם, קשה לי החיבוק הזה ביחד.

הטקס, שאותו יזם ארגון נפגעי פעולות האיבה, ייערך במעמד נשיא המדינה שמעון פרס, ויהווה את שיאו של יום כייף לילדים. מהארגון נמסר כי מטרת האירוע , לשמח במעט את אותם ילדים יתומים, נכים ואחים שכולים שנפגעו בעצמם או איבדו אהוב בפיגועים השונים אשר אירעו בישראל.

ליאור נוביק (פוסט)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן