דצמ 052011
 

שטראוס מצטרפת להורדת המחירים.  בשבועות האחרונים דנה חברת שטראוס עם נציגי אגודת הסטודנטים בת"א, על הורדת מחירים לאחר שהסטודנטים חידשו את הלחץ על החברה. אתמול הודיעה חברת שטראוס, כי היא מוזילה 36 מוצרים בשיעורים הנעים בין 5% ל-10%, בהם חומוס אחלה 500 גרם, שוקולד פרה, שוקולית עלית וקפה טורקי. מחירים אלו צפויים להתעדכן בעוד כשבועיים.

צעד זה מתווסף להוזלה שביצעה שטראוס ב-18 מוצרים בשיעור שנע בין 6% ל- 17%. בד בבד עם הוזלת מוצרים, אתמול הודיעה החברה על שורה של פעולות שבהן צמצום מרבית עובדי כח אדם וקליטתם כעובדי חברת שטראוס, הקפאת שכר הבכירים בשנה הקרובה, תוספת תגמול לעובדים בעלי רמות שכר הנמוכות בחברה, הגדלת סל הרווחה והתאמתו לצורכי העובדים ומתן 100 מלגות לילדי עובדים עבור לימודים אקדמאיים.

ציון בלס, מנכ"ל שטראוס ישראל, אמר אתמול "זה מהלך שתכננו בקיץ עם תחילת המחאה. הבנו שלא מספיק לתת הוזלות לצרכנים, צריך גם להסתכל על 6.000 העובדים שלנו בישראל". אורי רשטיק,יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל-אביב אמר אתמול: "אנו שמחים. הצעדים האלו הם תקדימיים אשר מראים כי אפשר לבצע הורדות מחירים ולהטיב עם העובדים".

היאלי יעקובי(ישראל היום)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן