אוק 172011
 

לפני שנתיים הוא זכה במדליית ארד באליפות העולם.לפני חצי שנה הוא ענד על צווארו מדליה של כסף באליפות אירופה ואתמול הוכיח אלכס שהוא לא רק גדול המתעמלים של ישראל בכל הזמנים, אלא גם אחד המעומדים הבולטים לעמוד על הפודיום באולימפיאדת לונדון 2012,  שאתמול זכה בארד נוסף בתרגיל הקרקע באליפות העולם.

ביום חמישי בלילה עוד היתה התלבטות במשלחת הישראלית, אם שטילוב צריך להתמודד למחרת בקרב-רב, או לשמור את הכוחות לגמר תרגיל בקרקע בשבת. שטילוב לא היה מוכן לוותר על הקרב-רב וגם יו"ר האיגוד רענן ורשביאק הזהיר שאי התייצבותו של שטילוב עלולה לגרום לשופטים להתייחס אליו כפרימדונה בהמשך האליפות .

שטילוב סיים במקום ה- 13 בקרב רב ואתמול בבוקר הגיע הדובדבן שבקצפת, מקום שלישי בגמר הקרקע והבטחת הכרטיס הסופי ללונדון 2012, הספורטאי הישראלי השביעי שעושה זאת.

אלכס שטילוב יחזור מחר בלילה עם הנבחרת ויזכה לקבלת פנים חגיגית מהוועד האולימפי ביום שלישי, כמו גם לבונוס בסך 50 אלף שקלים על הישגו. מאמנו סרגיי וייסבורג יקבל את מחצית הסכום.

גידי ליפקין(ספורט,ידיעות אחרונות)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן