יונ 202011
 

לכנסת יש מחויבות, לא רק להקפיד על כל החוקים ולהגן על החלש, אלא מעבר לזה, אומר מנכ"ל הכנסת דן לנדאו, "בעיני זכות גדולה לאפשר את העסקתם של אלה שספק אם היו מתקבלים לעבודה במקומות אחרים. יחד עם כל מינהל הכנסת אני מבטיח שנמשיך לפעול למען הנגשה וחיזוק של האוכלוסיה החלשה, בכל האמצעים העומדים לרשותנו".

ראש אגף משאבי אנוש בכנסת, מירה פיירשטיין האחראית להעסקתם של עובדים עם מוגבלויות, אומרת כי "העסקתם של עובדים אלו מציבה בפנינו אתגרים לא פשוטים , עלינו לבחון את מידת ההתאמה שלהם ליחידה שבה הם מוצבים, אירגנו יום עיון משותף להם ולממונים עליהם ואנו עוקבים כל הזמן אחר השתלבותם. אין לי ספק שזהו פרויקט מבורך התורם לשני הצדדים, גם לעובדים וגם לכנסת. המסירות שלהם לעבודה רבה, והם מכירים לנו תודה על כל דבר".

העובדים עם מוגבלויות מועוסקים בדרגות 13-16 בדירוג המינהלי ומקבלים את כל התוספות הייחודיות שניתנות לעובדי הכנסת. שכרם החודשי מסתכם ב-4.400–עד 4.600 שקלים, ורובם עובדים במשרה חלקית בלבד.

גדעון אלון (ישראל היום )

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן