אוג 212010
 

הנה אנחנו בחודש החגים, מזג האויר כנראה ישתפר ואנחנו מציעים לכם כבר מעכשיו שפע של מופעים לקראת הסתיו.
ב-19 לספטמבר יתקיים המופע  המסורתי לזכרו של מאיר אריאל. השנה יציינו 11 שנים למותו, המופע יתקיים באמפי חוות רונית,וישתתפו בו :שלום חנוך ומשה לוי, אהוד בנאי, ברי סחרוף, קרולינה, מוש בן- ארי, מיקה קרני ומיקי שביב, ירמי קפלן, נינט טייב, אריאל זילבר, ארז לב-ארי, דורי בן זאב,ילדיו של מאיר, ועוד אומנים שביקשו לבוא.

וכמו כל שנה יתקיים החול המועד סוכות  פסטיבל עכו,מה-26-ועד 29 לספטמבר יעלה הפסטיבל 65 מופעים בהשתתפות 300 אמנם מהארץ ומחו"ל . מלבד תשע ההצגות הישראליות המשתתפות בפסטיבל במסגרת התחרות, יוכל הקהל להנות ממגוון של מופעים, שבין ההפקות הבולטות,"האוטובוס" פרויקט מיוחד של קבוצת תיאטרון שוויצרית שמתנהלת תוך נסיעה באוטובוס, ו"קארבינה" מופע המשלב תיאטרון ןמחול  אווירי, מופע ליצנות מצרפת ועוד.

פסטיבל נוסף שיתקיים בחול המועד  סוכות   26 -28 בספטמבר,הוא פסטיבל "צלילי ילדות" בתיאטרון חולון, במסגרת זו יעלו שורה של הפקות לילדים, ובהן "החמישית של בטהובן פוגשת את דוד ד'אור "בביצוע דוד ד'אור ותזמורת סימפונט רעננה בניצוחו של גיל שוחט, "צרור ניפלאות הקרקס" מופע מוסיקלי- קרקסי על פי שיריו של נתן אלתרמן, מופע של רינת גבאי שרה את שיריו של עוזי חיטמן, ו "הנזל וגרטל" של האופרה הישראלית.


 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן