אפר 302010
 

מספר שניות לפני סיום הסיבוב ה-5 בקרב האיגרוף שנערך לעיני 5000 , הלמה הגר פיינר , משקל תרנגול (51 ק"ג) בחוזקה עם ידה הימנית בראשה של הארמנית אגנס בוסה, והפילה אותה לקרשים. בוסה התרוממה מיד על רגליה ,אבל הודיעה לשופט הזירה שהיא לא מסוגלת להמשיך, ופיינר ניצחה בנוק-אאאוט והכרזה כאלופת העולם במשקל תרנגול לנשים לשנת 2010. מי אמר שישראלים לא מככבים בהיכל נוקיה, באווירה מחשמלת ואווירת איגרוף מלאס -וגאס, כולל דוגמניות שמניפות את שלטי הסיבובים ושופט על בדמותו של האמריקאי, סטיב סמוגר, הצליחה הגר פיינר לשמור על התואר. אחרי 4 סיבובים די מנומנמים שהיו בשליטת פיינר , הגיע הסיבוב החזק של הישראלית היא לא הפסיקה להלום בארמנית, עד שכמה שניות לסיום הסיבוב נתנה לה את המכה המוחצת.

פיינר: זה היה מדהים. מהרגע שראיתי אותה ידעתי שאני מנצחת .רציתי שיהיה עוד נשכתי את הלשון שזה ימשך . גם מאמנה רענן טל היה נרגש :"עבדנו על זה המון .הגר מדהימה, אני מקווה שיוקירו אותה הרי הבנו לישראל אלופת עולם". הערב שעבר באווירה נהדרת בזכות נותני החסות, יבואני חברת המשאיות IVECO "איווקו" מקבוצת נ. פלדמן ובנו.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן