אפר 282014
 

המתעמל האולימפי אלכס שטילוב, זכה לפני שעה קלה (עוד לפני כניסת יום השואה) במדלית זהב בתרגיל המתח בתחרות גביע העולם בקרואטיה. זו הפעם הראשונה ששטילוב זוכה במדליה בתרגיל המתח בתחרות במסגרת גביע העולם. הציון שהשיג שטילוב בתרגיל המתח היה 14.95 נקודות. אתמול בתרגיל הקרקע זכה שטילוב במדלית הכסף עם ציון של 15.175 נקודות.
אלכס שטילוב מכין עצמו לאליפות אירופה שתהיה במחצית מאי בסופיה בולגריה. הוא יגיע לתחרות הזאת כאלוף אירופה בתרגיל הקרקע והמטרה שלו – להגן על התואר.אנדרי מדבדב, שהשתתף גם הוא בתחרות בקרואטיה, בתרגיל שולחן הקפיצות לא הצליח להעפיל לגמר.
שטילוב הביע שביעות רצון מהביצוע שלו בתרגיל המתח היום. מדובר בתרגיל חדש בדרגת קושי גבוהה.
באליפות אירופה שתהיה בבולגריה ייצגו את ישראל שטילוב ומדבדב בתחרויות לבוגרים, ואליהם יצטרפו חמישה מתעמלים צעירים.

ובטאקוונדו, זכה היום מוטי לוגאסי (במשקל 58 ק"ג) במדלית ארד באליפות יוון אחרי שניצח יריבים מיוון ומצרים.לוגאסי חבר הסגל האולימפי המורחב של ישראל, לא יצא מחר לאליפות אירופה שתתקיים בסוף השבוע בבאקו. מי שיצא במשקל זה הוא רון אטיאיס שצבר השנה יותר נקודות זכות מלוגאסי. לאליפות אירופה יצאו 9 ספורטאים. חמישה בנים וארבע בנות. בת אל גטרר, שהיתה ב-2010 אלופת אירופה היא בכירת הספורטאיות במשלחת ישראל.

 

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.