ספט 152011
 

"אני נורא שמח להיות כאן, במדינתנו, אחרי שטיילתי וראיתי את כל העולם". כך אמר אתמול בהתרגשות רוכב האופניים רועי "הג'ינג'י" סדן, רגעים ספורים אחרי שסיים מסע אופניים חוצה יבשות והגיע לכותל המערבי. "זה המקום לחזור אליו", הוסיף בהתרגשות. " זה הבית שלי ותודה לכולם ותודה לאופניים שלי,להן קראתי "אמונה".

סדן בן 29.5 יצא למסע האופניים המפרך לפני 1,458 ימים (כארבע שנים) ומאז הספיק לעבור עם אופניו כשש יבשות, דיווש לאורך 42 ארצות ובסך הכל גמע כמות מרשימה של 66 אלף ק"מ-המסע הארוך ביותר אליו יצא ספורטאי ישראלי אי פעם.

את המסע החל סדן באלסקה, משם עבר לקנדה,ארה"ב ומדינות מרכז אמריקה ודרומה, ועלה על קרחונים הצופים לעבר אנטרטיקה. בהמשך הגיע הרוכב הנחוש במעבורת לדרום אפריקה, דיווש לאורך מזרח היבשת עד שנעצר בגבול סודן, לשם הרשויות מיאנו לאפשר לו להכנס. התחנה האחרונה לפני שנחת בישראל היתה אוסטרליה.

את כל המסע העביר סדן שדגל ישראל מונף על אופניו,"ראיתי עצמי שגריר של רצון טוב "אמר סדן אמש בקוקטייל שארגנה עבורו הספונסרית של המסע חברת "מי-עדן" והוסיף החלום שלי היה להקיף את העולם ובדרך להעלות על נס את כוח הנחישות, האמונה וניצחון רוח האדם".

סעד ורדי (פוסט)

לאתר של רועי סדן

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.