אוק 122010
 

חותרת הקיאקים, יסמין פיינגולד שאושפזה במצב קשה לאחר תאונת אימונים בירקון לפני שנה וחצי , סגרה מעגל כשזכתה באליפות ישראל בחתירה בסירת רביעיות.

פיינגולד שנחשבה לחותרת הטובה בארץ , התהפכה במהלך אימון שגרתי בחודש מאי 2009 וניצלה הודות לתושייתו של אבי טויבין, אזרח שעבר במקרה במקום קפץ להצילה.

יסמין עברה תהליך שיקומי ארוך ואתמול התייצבה עם הסירה בירקון. פיינגולד התחרתה במקצה ל-1000 מטר, וייצגה את מועדון ת"א, יחד עם אוסנת קאוצר,דניאל גוטמן, ושרון כהן, הרביעיה שלה סיימה במקום הראשון אחרי שעברו את קו הסיום בזמו של 3:49.31 דקות, והקדימה את הסירה שבמקום השני ממועדון "דניאל" בזמן של 3:52.31 דקות.

מדובר בשלב הראשון בחזרה של יסמין לתחרויות מאחר והמטרה שלה היא לשוב לסירת יחיד, כפי שעשתה לפני התאונה . מאמנה דני רוטנברג אמר אתמול "הרבה נחישות והתמדה בתהליך השיקום שלה הובילו אותה חזרה למים כל כך מהר, השלב הבא הוא לנסות לקדם אותה לסירת יחיד המקצוע בו היתה אלופה, היתה התרגשות גדולה לראות אותה חוצה ראשונה את קו הגמר,זו היתה הובלה מאד צמודה מול הסירה במקום השני ,הרביעיה עשתה תחרות מצוינת, ואני מאוד שמח עבור כל הצוות".

נדב צנציפר (ידיעות אחרונות)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.