יונ 292010
 

מחפשים מה לעשות עם הילדים אחרי שהקייטנות יסתימו, הנה כמה הצעות לפעילויות יצירה לא יקרות שיכולות להעביר לכם ולילדים יום של כייף.
החופש הגדול העומד בפתח , מביא עמו אין ספור הוצאות על קייטנות , נופש משפחתי, ושמרטפים שמעלים פי ששה את רמת ההוצאות המשפחתיות, כך עולה מתחשיב שערך ארגון פעמונים, ללווי והדרכת משפחות לניהול כלכלי נכון.
מחירי הקייטנות מתחילים מ-1000 שקלים לשלושה שבועות,ויכולים להאמיר לאלפי שקלים לקייטנות יחודיות,, ושאלו מסתיימות מתחילות ההוצאות לגדול,למשל מחיר כניסה חד פעמי לבריכה הוא 35-60 שקל, סיבוב בקניון יכול להגיע ל-50 שח רק מקניה של אוכל וצ'ופרים שונים, גן חיות 40 שקל לאדם, פארק שעשועים 70 שח ,שפתאום מגיעים למאות שקלים,
היום יש לא מעט אפשרויות, אומר עפר ארז, פסיכותרפיסט מומחה ומנכ"ל משותף בחברת כלים שלובים, העוסקת באיבחון טיפול והדרכה למשפחה. יש מגוון פעילויות שניתן לעשות בקיץ שהן לא שגרתיות ועולות בזיל הזול.
סדנה להכנת המבורגרים, "רשת בורגוס בורגר בר "
בסדנת ההמבורגרים של הרשת הילדים יכולים להתלכלך ולבשל ולאכול את מה שהכינו הילדים יכינו המבורגרים יצלו אותם על הגריל , יחתכו את העגבניות ויבנו מנת המבורגר. לקינוח יכנו הילדים מיני פנקייקס.
מתי: כל יום לפי שעות הפתיחה של הסניף, הסדנה מיועדת להורים ולילדים ותימשך בין שעה וחצי לשעתיים.
מחיר: חינם
לפרטים http://www.bbb.burgus.co.il

הצד האחר של הדבורים.
דבורים הן תמיד דבר שמפחדים ממנו ובעיקר בורחים ממנו, בחוות דבורת התבור שבשדמות דבורה מנסים להראות לילדים ולהורים את הצד האחר של הדבורים . במסגרת הביקור יסיירו הילדים במכון רדיית הדבש, יבקרו באולם גידול המשי שבו ניתן לצפות בתהליך ייצור חוטי משי , וישתתפו בסדנאות יצירה הקשורות בכוורת ובדבש.
מתי: כל יום 9.00–17.00
מחיר 39 שקל לילד 20 שקל למבוגר.
לפרטים: http://www.dvorat- hatavor.co il

לצייר כמו אמן מהמאה ה-19
כל ילד היה שמח לחדר יצירה משלו במוזיאון מציעים לילדים חצר עם כמה חדרים,שכל חדר מוקדש ליצירה מסוג שונה, כל חדר ידמה סטודיו של אמן :צייר מהמאה ה-19 המצייר ציורי שמן גדולים, סטודיו לציורי נוף סטודיו לרישום בהשראת ציירים ישראליים, וסטודיו לפיסול .. הילדים יכולים לעבור מחדר לחדר ולהתנסות, שבכל חדר יש מדריך.

מתי:ימים א-ו 10.00–1400 ביום שלישי גם אחרי הצהוריים .
מחיר:חצר פעילה -30.00שקל סדנת מיחזור 10 שקלים
לפרטים:http://www.imjnet.il /htmls/ home.aspx

שוקולטייר ליום אחד
אם גם הילדים שלכם מכורים לסם העונה לשם שוקולד,בגליתא מחכה לכם חוויה מתוקה "
פעילויות שכולן על טהורת השוקולד. בסדנה יכינו הילדים ארטיק וגלידה מבנוסף ניתן להכין מטעמים משוקולד לבני המשפחה.
מתי: א–ה ושבת 10.00– 19.00 שישי 9.00—18.00
מחיר:40.00 שקל למשתתף
פרטים:http://www.galita.co.il

סיור בחלל
מוזיאון הילדים בחולון
במוזיאון יצרו מסלול שמשלב בין סיפור לחוויה שבמהלכו נשאבים הילדים אל תוך סיפור על חייזרים ובסופו הם מגיעים לחלל. במסלול יופעלו הילדים במשחקי חשיבה וחויית טיסה וירטואלית בחלל .u
http://www.childrensmuseum.org.il

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.